Ступени 3. Podręcznik z ćwiczeniami. Szkoła podstawowa. Klasa 6. Kurs dla początkujących (z CD audio) Powiększ

Stupieni Język rosyjski 6 Podręcznik z płytą CD

WSiP WSiP

9788302162145

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

49,00 zł

Stupieni Język rosyjski 6 Podręcznik z płytą CD

Stupieni 6 podręcznik WSIP

Podręcznik Stupieni do klasy 6 zawiera słownictwo i gramatykę dostosowane do poziomu i wieku uczniów szkoły podstawowej i pozwala doskonalić umiejętność słuchania ze zrozumieniem, czytania, pisania i mówienia po rosyjsku. Składa się z siedmiu rozdziałów (ступени), z których każdy zawiera stałe elementy ułatwiające naukę i zachęcające do poznawania języka rosyjskiego: ilustrowany słowniczek, komentarze gramatyczne i krótkie informacje realioznawcze.

Tematyka rozdziałów jest różnorodna i ciekawa dla ucznia, zawiera zwroty i wyrażenia przydatne we współczesnym świecie. Pierwszy rozdział, Путешествие, транспорт, wprowadza słownictwo dotyczące podróżowania samolotem oraz zwiedzania Moskwy. Rozdział drugi, Времена года, dotyczy świata przyrody (pory roku, pogoda, zjawiska przyrodnicze i atmosferyczne, rośliny i zwierzęta, krajobraz). Kolejny, Характеристика человека, zawiera słownictwo dotyczące wyglądu zewnętrznego człowieka. Treść rozdziału czwartego koncentruje się na sporcie i kulturze fizycznej. W piątym rozdziale uczniowie poznają słownictwo związane z pocztą, korespondencją i środkami masowego przekazu. Rozdział Кафе. Ресторан. Домашняя кухня został poświęcony odżywianiu i gastronomii, prezentuje dania kuchni domowej i narodowej. W ostatnim rozdziale autorki skupiły się na kulturze (literatura, kino, teatr, muzyka i balet).

Na początku podręcznika znajduje się test powtórzeniowy sprawdzający wiedzę uczniów z poprzednich lat nauki. Ponadto publikacja zawiera trzy moduły powtórzeniowe - umożliwiają one utrwalenie i usystematyzowanie wiadomości oraz przygotowanie do testu sprawdzającego. Część uzupełniająca Я люблю читать ... zawiera teksty, które mogą służyć jako materiał do samodzielnej pracy ucznia. Na końcu podręcznika znajduje się test wzorowany na egzaminie certyfikacyjnym na poziomie podstawowym A2, który umożliwia sprawdzenie wiedzy ucznia po trzech latach nauki.

Do podręcznika dołączona jest płyta CD, na której znajdują się nagrania umożliwiające kształcenie umiejętności rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy. Prezentowane dialogi odpowiadają realnym sytuacjom i zostały nagrane przez Rosjan, dzięki czemu dzięki temu brzmią autentycznie i zachęcają do nauki.

  • ISBN: 9788302162145
  • Autor: Beata Gawęcka-Ajchel, Anna Żelezik
  • Ilość stron: 140
  • Format: 20,5x28,5 cm
  • Rok wydania: 2017
  • Oprawa: broszurowa

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

Producenci

Centrum Nauczania J. Rosyjskiego