Księgarnia Rosyjska i Ukraińska:

to sklep internetowy oraz stacjonarny posiadający w swojej ofercie książki, muzykę oraz filmy wyprodukowane w Rosji i Ukrainie. Przede wszystkim oferujemy obszerny wybór podręczników do nauki języka rosyjskiego oraz książki rosyjskiej, ukraińskiej i światowej klasyki. Nasz asortyment stale się powiększa.


Jeśli chcieliby Państwo kupić jakąś niedostępną w Polsce pozycję, możecie złożyć u nas zamówienie, a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej znalazła się ona u Państwa.

Kultura rosyjska i ukraińska:

Nie tylko sprzedajemy książki rosyjskie. Naszym głównym celem jest rozpowszechnienie języka, kultury oraz historii. Jest to możliwe dzięki ścisłej współpracy z Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego www.jezykrosyjski.com.pl, które od wielu lat cieszy się popularnością i jest rozpoznawaną marką na rynku warszawskich szkół językowych.

Książki rosyjskie i ukraińskie w Polsce:

Główne zasady naszej pracy, umożliwiające wygodne zakupy, to:
•    szybka wysyłka 
•    wygodne formy płatności
•    dostawa książek bezpośrednio od wydawnictw
•    zaangażowani sprzedawcy


Dla stałych klientów, a w szczególności dla uczniów szkół i studentów, wprowadziliśmy system zniżek (Regulamin).

 Jeśli ktoś z Państwa nie znalazł interesującego go towaru, prosimy dzwonić pod numer 22 826-17-36 lub wysłać e-mail biuro@ksiegarniarosyjska.pl. Być może towar jest dostępny, ale nie został jeszcze wprowadzony do systemu. Jeśli nie, to można go u nas zamówić.

 Zapraszamy Państwa do naszego sklepu w pobliżu Placu Bankowego, ul. Ptasia 4, 00-138 Warszawa. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pon. - czw. w godz. 10.00-19.30, pt. 10.00-18.30, sob. 9.30-14.30.

 

 

Życzymy udanych zakupów!


Producenci

Centrum Nauczania J. Rosyjskiego